top of page

«Ненаписаний лист одинадцятикласниці…»

 Як швидко летить час… Я пам'ятаю, як 11 років тому вступила на поріг цієї школи ще зовсім маленькою, несміливою дівчинкою, яка боялася привітатися навіть із старшокласниками . А зараз з'явилася перед вами такою сміливою, гордою за свою школу, щасливою, що  провела стільки часу в компанії найкращих людей: вчителів, однокласників, друзів... Зараз, коли ми вже востаннє виходимо на ці сходи, ми ще до кінця не усвідомили, що це прощання, що це такий шкільний звичай, який відходить у минуле, не розуміємо, що безтурботні шкільні роки уже залишаються у нашій пам'яті назавжди. Мені навіть не віриться, що не доведеться заповнювати щоденник, готувати домашнє завдання на ті предмети, які вдавалися найважче, викручуватися через невиконане домашнє завдання, переживати за кожну отриману двійку, не віриться, що не побачу щасливі обличчя однокласників. Тільки тепер ми усвідомлюємо, як нам цього бракуватиме.
Школа подарувала нам і перше кохання, і вірних друзів, і радість пізнання світу. А ще подарувала нам хвилини спілкування...
 Читати все

ВІДЕО
КОНТАКТИ

47232 Україна, Тернопільська обл, Тернопільський р-н, с.Гаї-Розтоцькі, Шевченка, 17   ​Тел.: +8(03540)34547 

Hayi_Roztotsky@ukr.net

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
facebook_edited.jpg
НОВИНИ ШКОЛИ

"І плакала свіча в турботі".

Ти кажеш не було Голодомору?
І не було голодного села?
А бачив ти в селі пусту комору,
З якої зерна вимели до тла?...
Я бачив сам оту зловісну пору
І пухлих, і померлих на шляхах.
І досі ще стоять мені в очах…
А кажеш – не було Голодомору?

   Роковини Голодомору… Чорна сторінка, де кожен рядок сповнений болю, сліз, нелюдських страждань та поневірянь…масштабна помста кривавого, людоненависницького режиму за прагнення українців бути вільними у власній державі…  

   25 листопада учні 8-11-их класів  провели лінійку - реквієм " Свіча пам'яті ". Школярі з розповіді своїх однокласників дізналися про причини і наслідки цієї трагедії , хвилиною мовчання вшанували всіх людей , невинно знищених голодом , запалили свічки пам'яті.
Не маємо права забути... 

CE37B1637058554ObWt1.jpeg
20211125_122437.jpg
20211125_124611.jpg

"Народжені, щоб бути вільними".

         21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи, встановлений на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
     Це особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.
     Учнями 5-7-х класів була проведена лінійка, метою проведення якої було утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про події в Україні. 
            Школярі розкрили сторінки історії Революції гідності, та мали можливість ще раз поринули в їхній хід переглянувши відеоролик на тему " Гідність і свобода- цінності, які об'єднують українців".

20211118_122923.jpg
20211118_123239.jpg

Цінуймо щастя кожну мить.

 Щастя – це властивість характеру
У одних в характері – його весь час чекати,
В інших – безперервно шукати,
У третіх – усюди знаходити.
                                                 Ельчин Сафарлі.

     У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя  з метою підтримати ідею про те, що  прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.
   На думку засновників Дня, сьогоднішнє свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, у  зв’язку з чим засновники закликають всі країни направити зусилля на поліпшення добробуту кожної людини.
     Дата святкування була обрана не випадково. 20 березня — День весняного сонцестояння, коли день дорiвнює ночi і сонце свiтить однакову кiлькiсть часу практично на всiй територiї земної кулi. Таким чином, цей день символiзує рiвне право на щастя кожного мешканця Землi.
  З нагоди цієї події у Гає-Розтоцькому НВК ім. Казимира Патриляка, був організований інформаційний-дайджест, в якому школярі змогли висловити свою думку про щастя, діти взяли участь у створенні плакатів. Працювала пошта Листівок-Щастя та розповсюджувались смаколики-передбачення. 
     Усе це створено з метою навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість − це брати-близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!

а1 (1).jpg
а1 (5).jpg
а1 (3).jpg
а1 (4).jpg

"Твоє здоров'я – у твоїх руках".

   Здоров'я завжди займало належне місце в суспільстві. Добре, міцне здоров'я – умова повноцінного життя. Воно допомагає реалізовувати свої плани, успішно розв'язувати життєві завдання і долати труднощі. Воно значною мірою залежить від самої людини, її свідомості та поведінки.

     19 березня у нашому навчальному закладі було проведено заняття з елементами тренінгу "Твоє здоров'я – у твоїх руках", учасниками якого були десятикласники. Психолог школи Кріль Надія Іванівна за допомогою різноманітних завдань і вправ, відеороликів, повчальних притч намагалася систематизувати і поглибити знання учнів про фактори збереження, зміцнення здоров'я, про шкідливі звички, необхідність турботи про нього.

    Під час заняття учні проявили свою активність, креативність, творчість, усвідомлення того, наскільки вони є відповідальними за своє здоров'я та життя.

01 (3).jpg
01 (2).jpg
01 (1).jpg

ЛЕКЦІЯ НАУКОВЦЯ.

    Сучасні інформаційні  технології суттєво розширюють можливості комунікації  і  одержання  інформації.  Завдяки  новітнім  засобам  старшокласники  Гає – Розтоцького  НВК 26 лютого  змогли  прослухати  лекцію  на тему:  «Формування  тоталітарного режиму  в  УРСР»,  що  була  прочитана  професором,  доктором  історичних  наук,  деканом  історичного  факультету  Київського  національного  університету  ім. Тараса  Шевченка  Іваном  Казимировичем  Патриляком.  Учні  уважно  відслідковували  причино – наслідкові  процеси в даний  період.  Завдяки  ґрунтовному  аналізу  суспільних  явищ  усвідомлювали  всю  складність  життя  в  умовах  тоталітаризму.  Великий  потенціал  знань  науковця  захоплював  слухачів. « Історія  -  це  цікаво!» - підсумував  Іван  Казимирович.

111.jpg
222.jpg

«Козацька держава - наша гордість і слава.»

    Дуже символічно і вірно,  що свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День Українського козацтва та річницю від дня створення УПА ми відзначаємо в один день, адже вони нерозривно пов'язані між собою.
     Свого часу князь Ярослав Мудрий передав Україну під Покров Пресвятої Богородиці.
        Благословенна і радісна година
        Безсмертна буде в пам'яті віків,
        Адже сьогодні славить вся країна
        Своїх синів, батьків, чоловіків.
    Такими словами в нашій школі розпочався захід присвячений Дню захисника України. Багато теплих слів привітань почули в свою адресу наші чоловіки-педагоги та хлопці-школярі. Пісні, вірші, запальний танець та справжні козацькі розваги. 
     Наші юнаки, які є нащадками славних козарів продемонстрували свою силу, спритність та бажання перемагати.
     Віримо, що наші хлопці – майбутнє України, які своїми знаннями, працею, здобутками будуть підносити її культуру, берегти  волю і незалежність нашої держави.

изображение_viber_2020-10-20_21-45-32.jp
изображение_viber_2020-10-20_21-43-58.jp
изображение_viber_2020-10-20_21-45-18.jp
изображение_viber_2020-10-20_21-44-56.jp

«Учителі, ви посміхніться!»

    Яке привітання буде чесним і найбільш приємним? Безумовно, людині яка вас навчає кожен день, буде приємним і увага, і теплі щирі слова.

    Багряним листом зацвітає осінь… Учителю… це тобі вона відкриває двері рідної школи, барвистим серпанком бабиного літа стрічає на рідному порозі, промінчиком сонця сяє в очах дітей, твоїх дітей.

Цього річне святкування Дня Вчителя розпочалося нетрадиційно. На порозі школи учителів зустрічали учні, своїм привітанням вони намагались підняти настрій наставникам і подарувати їм краплинку бадьорого настрою.

    За допомого новітніх технологій учні взявши інтерв'ю у педагогів дізнались про них чимало цікавого. У святкову програму увійшли пісні, хвилинки гумору, а також фрагменти уроків із шкільного життя. Родзинкою свята став фото-ролик "Спогади з дитинства".

Ще раз вітаємо вчителів нашої школи. Бажаємо творчих злетів і наснаги, позитиву та бадьорого настрою.

изображение_viber_2020-10-12_21-57-25.jp
изображение_viber_2020-10-12_21-53-52.jp
изображение_viber_2020-10-12_21-57-27.jp
bottom of page